Reacties en foto's
-
VR 13/12Duinen bij Heemskerk18 kmNoord-Holland, Heemskerk22/28 deeln.
-
VR 13/12Duinen bij HeemskerkNoord-Holland, Heemskerk18 km22/28 deeln.
-
Pascal L
( organisator / routebegeleiding ) 13-12-2024Allen bedankt dat jullie er vandaag weer bij waren. Ik vond het een super wandeldag, de temperatuur zo vlak boven het vriespunt, en het hoogtepunt dat aangespoeld lag op het strand: Honderden Zeesterretjes !!!
Zo vlak voor de feestdagen hangt er meestal een andere sfeer in de lucht, weet niet of jullie dat ook zo voelen?
De volgende week loop ik mijn laatste wandeling van het jaar, De Koepel Van Stoop bij Maarn, je kunt nog mee !!! En dan heb ik dit jaar net geen 60 wandelingen gelopen (was geen streven), maar wel meer dan 60 herinneringen erbij gekregen. Ik heb afgelopen jaar meerdere nieuwe wandelingen uitgezet, en ook nog verder van huis. En dat is me prima bevallen. Een wandeling voorlopen is verleden tijd, echter het af en toe mislopen neem ik maar op de koop toe.
In 2025 staan er 3 nieuwe uitdagingen op me te wachten. In januari (4x) en maart (3x) start ik met het lopen van het Pad vd Vrijheid. Op een of andere manier voel ik dat ik dat moet doen, omdat vrijheid in mijn ogen heden ten dagen onder druk staat. Dus ik ga mijn steentje bijdrage aan de vrijheid, jullie zijn bij deze uitgenodigd om mee te lopen.
In april loop ik met vrienden en partner voor het eerst een meerdaagse, de Dutch Mountain Trail, een oefening voor de 2de meerdaagse in juni (Krijtlandpad) voor de wandelsite. 7 stoere dames gaan de uitdaging aan om de 105 km in 4,5 dag af te leggen.
Op 30 juni 2023 organiseerde ik mijn eerste wandeling (halfje voetstappenpad) sindsdien hebben er 337 verschillende wandelaars met me meegelopen. Hoe gaaaaaaaf is dat? Binnenkort loopt de eerste van deze 337 voor de 25ste keer met me mee, en zoals ik al in het begin beloofde krijg deze een verrassing.
Voor diegene die ik dit jaar niet meer zie of spreek: Fijne feestdagen en een goed begin van het nieuwe jaar.
Groetjes Pascal -
Ariane B
14-12-2024Was zeker een heerlijke wandeldag, weer veel leuke gesprekken gehad en genoten van de natuur. Dank Pascal, en ook namens mij allemaal fijne feestdagen en hopenlijk weer veel mooie wandelingen in 2025!
Ik vond het tempo: Rustig tempo (tussen 4 en 4,5 km/u)
-
Katrien H
13-12-2024Heerlijke grijze dag waar we onder de bezielende leiding van Pascal het prachtige duinlandschap verkenden. Weerzien met oude bekenden. Tot in 2025 en dank voor de organisatie! Iedereen fijne feestdagen!
Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)