Reacties en foto's
-
ZO 09/03Heide, bos en het dorp Laren17 kmVOLNoord-Holland, NS Bussum-Zuid8/8 deeln.
-
ZO 09/03Heide, bos en het dorp LarenNoord-Holland, NS Bussum-Zuid17 km8/8 deeln.VOL
-
Henriette B
( organisator / routebegeleiding ) 09-03-2025Een heerlijke, zonovergoten dag. We boften dat er bij restaurant Heidezicht net een tafel vrijkwam. Heerlijk op het terras met uitzicht op de heide. In Laren kwamen we zowaar een klein groepje andere wandelsiters tegen. Na ons rondje Laren hebben we, voordat we weer richting Bussum gingen, nog even genoten van de mooie tuin van het Singer. Medewandelaars, het was een gezellige dag. Groet, Henriette
-
Jeannette P
09-03-2025Wat hebben we een fijne wandel zondag gehad. Mooie route, leuk rondje Laren en het Singer museum en in de zon kunnen zitten. De route was volgens mijn GPS opname 17.2 km. De heenweg was langer dan de terugweg. Dank Henriette voor de organisatie en medewandelaars dank voor de gezellige dag.
Ik vond het tempo: Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Nieske W
09-03-2025Een onverwacht vroege warme lentedag. We waren bepaald niet de enige die op pad gingen. Henriette wist toch nog rustige paden te vinden. Mooie route, waarbij ik genoot van de rondleiding in Laren- onbekend voor mij. Iedereen bedankt voor de fijne dag!
Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)